Paulina Urbanek, KU AZS PŁ

  Akademicka siatkówka w Łodzi

2019-08-29
Mistrzostwa oficjalnie otworzył prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski
Andrzej Domiza, Multifoto

Na przełomie lipca i sierpnia (26 lipca – 2 sierpnia) KU AZS PŁ żył siatkówką za sprawą Akademickich Mistrzostw Europy. Była to, jak do tej pory, najbardziej wymagająca impreza międzynarodowa organizowana przez Klub. Na mistrzostwa przyjechało około 450 uczestników z 16 krajów.
  Nagroda Międzynarodowej Unii Cheerleadingu

2019-06-17
Przedstawiciele KU AZS PŁ z prezydentem oraz sekretarzem generalnym ICU
ICU

Przedstawiciele Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Łódzkiej na zaproszenie Międzynarodowej Unii Cheerleadingu (ICU) udali się do Orlando (USA), na Mistrzostwa Świata w Cheerleadingu. W czasie dorocznej gali otrzymali z rąk Jeffa Webba, prezydenta ICU, nagrodę International Cheer Union Leadership Award.  Podsumowanie sportowego roku w PŁ

2018-12-17
Najlepsi sportowcy w plebiscycie KU AZS PŁ
Andrzej Domiza

Gala Sportu Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Łódzkiej była spotkaniem podsumowującym sukcesy sportowe i organizacyjne minionego roku. Podziękowano partnerom wpierającym działalność Klubu, wręczono Odznaki AZS. Ogłoszone zostały wyniki plebiscytu na 10 najlepszych sportowców roku wybranych w plebiscycie. Wygrała zawodniczka sekcji karate KU AZS PŁ Dorota Banaszczyk.

   Nagrody za AMŚ

2018-10-31
Od lewej: prezes AZS Alojzy Nowak, Przemysław Jagielski, Patrycja Cyniak, Konrad Szumigaj, wiceprezes AZS Marian Dymalski
Michał Walusza

Gala Sportu Akademickiego, podsumowująca sezon 2017/2018 odbyła się 25 listopada 2018 r. w Teatrze Śląskim w Katowicach. Politechnika Łódzka została doceniona za perfekcyjną organizację mistrzostw rangi światowej.
  W oczekiwaniu na AMŚ w piłce ręcznej

2018-08-20
Patrycja Cyniak z KU AZS PŁ z flagą FISU otrzymaną z rąk prezesa Chorwackiej Federacji Sportu Akademickiego
KU AZS PŁ

Pierwszy tydzień sierpnia minął w Rijece (Chorwacja) pod znakiem piłki ręcznej.  Miasto gościło najlepszych sportowców-studentów na Akademickich Mistrzostwach Świata. Imprezę obserwowała również reprezentacja KU AZS Politechniki Łódzkiej, który zawody te zorganizuje w 2020 roku.