Adam Owczarek, Dział Rozwoju Uczelni

Nagrody dla programistów

Laureaci z rektorem PŁ prof. Krzysztofem Jóźwikiem i prorektorem prof. Pawłem Strumiłło, przewodniczącym Rady Klastra
Jacek Szabela

Pięciu studentów otrzymało nagrody w konkursie Łódzki[a] Programista[ka] Roku 2022 w kategorii „Student” organizowanym przez ICT Polska Centralna Klaster, a jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie wyróżniających się łódzkich programistów. .

PŁ na swój Plan równości płci

mat. promocyjny

Pod koniec grudnia 2021 r. rektor PŁ prof. Krzysztof Jóźwik podpisał Plan równości płci w Politechnice Łódzkiej. Przewiduje on zapewnienie równości zgodnie z zasadami zawartymi w Europejskiej Karcie Naukowca. Koresponduje również z działaniami realizowanymi w uczelni w związku z przyznanym przez Komisję Europejską w 2016 roku logo HR Excellence in Research.

Uczymy matmy z firmami IT

W czasie spotkania z dziennikarzami. Prof. Paweł Strumiłło oraz od lewej prof. marek Majewski, Toamsz Sikorski z Fujitsu i Marek Walczak z Harman Automotive Poland
Jacek Szabela

„Do czego ta matma?” to nowa inicjatywa przedsiębiorstw z branży IT i łódzkich uczelni należących do ICT Polska Centralna Klaster. Cykl klipów będzie pokazywał zastosowania matematyki w praktyce.