Małgorzata Spodenkiewicz, Centrum Współpracy Międzynarodowej

Wirtualny dzień otwarty dla cudzoziemców

2020-07-03
Prowadzący transmisję na żywo: mgr Julia Skrzypkowska i dr inż. Grzegorz Liśkiewicz
Daria Bobovkina

2 lipca 2020 roku odbyła się I edycja TUL Open Day Online – internetowych drzwi otwartych, skierowanych do przyszłych, zagranicznych studentów Politechniki Łódzkiej. Podczas wydarzenia skupiono się, w głównej mierze, na promocji tzw. full-time studies, czyli studiów na pełen cykl.

Wspólnie o lepszym jutrze

2020-01-29
Transmisja z paryskiej konferencji Boma Momentum
Małgorzata Spodenkiewicz

Boma Momentum Viewing Party zgromadziło w IFE pasjonatów i aktywistów wrażliwych na niepokojące zjawiska zachodzące w dzisiejszym świecie.

W Centrum Kształcenia Międzynarodowego spotkali się studenci, pracownicy PŁ oraz przedstawiciele instytucji zewnętrznych, by wspólnie obejrzeć transmisję paryskiej konferencji Boma Momentum. Zorganizowała ją 27 stycznia 2020 roku międzynarodowa sieć Boma Global.