Aleksandra Pawlik, Dział Promocji  Online i w kampusie

Rozmowa w studiu z dr inż. Dorotą Piotrowską, prof. PŁ o kształceniu w językach obcych
Jaceka Szabela

Tegoroczny dzień otwarty Politechniki Łódzkiej odbył się w formie hybrydowej, dlatego też trwał nie jeden, a dwa dni. W pierwszym, uczniowie mogli poznać naszą uczelnię wirtualnie, a kolejnego dnia bardzo licznie przyjechali na kampus.  Akcje dla kandydatów na studia

mat. promocyjny

„Potęguj możliwości” i #PoznajPŁ to dwie akcje promocyjne Politechniki Łódzkiej adresowane do kandydatów na studia pierwszego i drugiego stopnia. To dla nich niepowtarzalna okazja, aby poznać utalentowanych studentów Politechniki Łódzkiej, zyskać szerszą wiedzę na temat oferty kształcenia oraz przekonać się, jak wygląda studiowanie na naszej uczelni.

   Pierwszy w historii PŁ wirtualny dzień otwarty

Scena została zorganizowana w holu Instytutu Fizyki
Agnieszka Garcarek

Sytuacja epidemiczna postawiła nas przed nową rzeczywistością. Politechnika Łódzka chętnie wyznacza nowe trendy, dlatego wyszła naprzeciw potrzebom maturzystów, którzy zostali pozbawieni możliwości przyjazdu na naszą uczelnię. Pierwszy w historii PŁ dzień otwarty online został zorganizowany przez Dział Promocji Politechniki Łódzkiej, a realizacją techniczną zajęło się Centrum Multimedialne PŁ.

link do transmisji https://www.youtube.com/embed/I2cg6lPKOe8