Puchar od federacji WUAP

29-06-2018

W czasie Mistrzostw Europy w trójboju siłowym w formule amator i pro, które odbyły się w Pabianicach w szczególny sposób zostało wyróżnione Centrum Sportu PŁ.

Dyrektor Gabriel Kabza oraz trener Marcin Laśkiewicz obecni na czerwcowych zawodach na zaproszenie prezydenta World United Amateur Powerlifting (WUAP) Rudolfa Siski, otrzymali pamiątkowy puchar od prezydenta federacji WUAP. Jest to wyraz docenienia zasług i zaangażowania pracowników CS PŁ, jakie wkładają oni w rozwój i upowszechnianie sportu dla amatorów i profesjonalistów. Puchar przekazał na ich ręce Grzegorz Mackiewicz, prezydent Pabianic.

- Jest nam niezmiernie miło, że praca wykonywana w Centrum Sportu Politechniki Łódzkiej rozchodzi się szerokim echem i jest doceniana również za granicą, a Puchar Dyrektora Centrum Sportu - International Bench Press League, który od 7 lat odbywa się na pomostach naszego centrum jest zaliczany do czołówki światowych imprez w tej dyscyplinie sportu – mówi Marcin Laśkiewicz, trener naszych trójboistów siłowych.