Piknik Solidarności

26-09-2019

XXXIX Piknik Solidarności odbył się pod hasłem „Nie tylko praca”. Przygotowane na tę okazję atrakcje pozwoliły zrelaksować się i sprawiły, że ten czas minął w pogodnym nastroju. Za rok będzie kolejna okazja do wspólnego cieszenia się zabawą i smakowania pysznych potraw z piknikowej oferty.

Impreza ze względu na pogodę, tym razem odbyła się w pięknych pomieszczeniach Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji użyczonych przez dziekana Wydziału prof. Zbigniewa Wiśniewskiego, za co serdecznie dziękujemy.

... ...

Wzięli w niej udział członkowie związku, goście z Zarządu Regionu Ziemi Łódzkiej NSZZ „Solidarność”, Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego, władze naszej uczelni oraz Klubu Żeglarskiego PŁ.

Zorganizowany przez „Solidarność” w PŁ piknik otworzył przewodniczący Jacek Sawicki. Zabawę w przyjacielskiej atmosferze uprzyjemniała muzyka na żywo, do słuchania i do tańca. Z największym zainteresowaniem spotkało się karaoke. Co chwilę wymieniali się soliści, albo całe grupy śpiewające do mikrofonu, niezależnie od głosów…., bo „śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej….”, jak mówi tekst piosenki! Emocji dostarczyła także rywalizacja w grze piłkarzyki oraz sprawdzanie szybkości i koncentracji na refleksomierzu.

W przyszłym roku przygotujemy kolejne atrakcyjne spotkanie piknikowe, będzie ono jubileuszowe, więc warto być czujnym i nie przegapić terminu.