Piknik Solidarności

19-09-2017

XII Piknik Solidarności pod hasłem „Nie tylko praca” udowodnił, że Związek Zawodowy jest atrakcyjny nie tylko przy rozwiązywaniu problemów pracowniczych, ale również w czasie wolnym.

W wydarzeniu zorganizowanym 7 września w budynku Wydziału OiZ przez Komisję Zakładową NSZZ „Solidarność” w PŁ wzięli udział członkowie związku oraz zaproszeni goście, a wśród nich przedstawiciele władz uczelni, klubu żeglarskiego PŁ, Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego.

Dla uczestników spotkania przygotowano wiele atrakcji. Były  różnorodne potrawy, nie tylko z grilla, a na deser ciasta i napoje. Pobyt uprzyjemniała muzyka do słuchania i do tańca – a tańczono wiele.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry zręcznościowe: refleksomierz, trambambula, cymbergaj oraz mega wieża jenga, które dostarczały uczestnikom i kibicom zrozumiałych przeżyć.

Odbyły się turnieje sportowe z wielu dziedzin, była rywalizacja, walka, emocje, a potem zasłużone nagrody. Przy stołach toczyły się rozmowy, dyskusje i wspominki.

Ze względu na pogodę, Piknik, po raz pierwszy, odbył się w pięknych salach udostępnionych nam przez władze wydziału OiZ – za co serdecznie dziękujemy.

logo logo