Bieg o Puchar JM Rektora PŁ

18-06-2019

Ponad 600 uczestników - studentów i pracowników PŁ - stanęło na starcie  biegu o Puchar JM Rektora PŁ prof. Sławomira Wiaka.

Do pokonania była trasa o długości 2,5 km wytyczona w znajdującym się nieopodal uczelni parku im. księcia Józefa Poniatowskiego.

Grupa najszybszych w biegu studentów. Pierwszy z prawej Mateusz Szczurkowski, zwycięzca biegu. Obok Gabriel Kabza, p.o. dyrektora CS PŁ i doc. Stanisław Brzeziński, pełnomocnik rektora ds. sportu Grupa najszybszych w biegu studentów. Pierwszy z prawej Mateusz Szczurkowski, zwycięzca biegu. Obok Gabriel Kabza, p.o. dyrektoraz CS PŁ i doc. Stanisław Brzeziński, pełnomocnik rektora ds. sportu

foto: Adam Kula

Wśród studentów zwyciężyli: Anna Ławrenin (wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji) najszybsza wśród kobiet i Mateusz Szczurkowski (wydział Elektroniki, Elektrotechniki, Informatyki i Automatyki) w kategorii mężczyzn.

Z grupy pracowników najszybciej finiszowali: Magdalena Woźna z Instytutu Chemii Ogólnej i Ekologicznej oraz Przemysław Buba z Uczelnianego Centrum Informatycznego. W imieniu JM Rektora puchary i medale wręczał zwycięzcom doc. Stanisław Brzeziński, pełnomocnik rektora ds. sportu.