#Accenturezone w CWM

23-11-2017

W budynku Centrum Współpracy Międzynarodowej PŁ została otwarta sala projektowa, stworzona wspólnie z firmą Accenture Delivery Center Poland.

W sali #Accenturezone studenci IFE będą mogli się uczyć , ale też spędzać razem czas w kreatywnej atmosferze. Odbywać się tu będą również cykliczne wydarzenia, organizowane przez firmę Accenture, takie jak wieczory filmowe czy dni rekrutacyjne.

Salę oficjalnie otworzyli dyrektor CWM, dr inż. Dorota Piotrowska oraz Sławomir Śnieżyński – menedżer Accenture Technology Solutions i jednocześnie absolwent Politechniki Łódzkiej. Oboje wyrazili zadowolenie z nawiązania długofalowej współpracy. Współdziałanie stwarza szanse na rozwój dla uczelni, ale przede wszystkim dla jej studentów.

Otwarciu sali #Accenturezone towarzyszył pozytywny nastrój, do którego przyczyniła się muzyka, kolorowe dekoracje i pyszne babeczki upieczone specjalnie na tę okazję.

 

Firma Accenture, to światowy potentat w usługach z zakresu nowoczesnych technologii, konsultingu, i outsourcingu. W 2013 r. znalazła się na liście 50 najbardziej pożądanych pracodawców świata. Firma ma także swoją siedzibę w Łodzi.