Piknik Rodzinny

19-07-2017

Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność spełniła oczekiwania dzieci i już po raz trzeci zorganizowała Piknik Rodzinny.

Impreza, która odbyła się na terenie kampusu A pod patronatem JM Rektora prof. Sławomira Wiaka gościła ponad 250 osób. Było mnóstwo atrakcji, śmiechu i świetnej zabawy. Hasło towarzyszące zabawie brzmiało Akademia Pana Kleksa. Grupa młodych ludzi z profesjonalnej agencji artystycznej, przebranych w bajkowe stroje, prowadziła konkursy dla naszych dzieci i ich rodziców. Na uczestników czekały wspaniałe nagrody.

W czasie zabawy. W czasie zabawy.

foto: Aleksandra Stępień-Pawęta

Zabawa przeplatana była koncertem Bajki naszego dzieciństwa oraz spektaklem W Akademii Pana Kleksa, które spotkały się z ogromnym aplauzem. Atrakcją był też wóz strażacki (OSP Mileszki) oraz pokaz sprzętu ratowniczego i siły strumienia wody. Ogromnym powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy oraz zaplatanie warkoczyków, furorę robiło również pięć nadmuchiwanych zamków i zjeżdżalni.

Można było skorzystać z porad trenera personalnego oraz analizy składu ciała, a także obejrzeć specjalistów we wschodnich sztukach walk Aikido. Dla łasuchów i spragnionych, była wata cukrowa, popcorn, pyszne ciasteczka i woda. Wszyscy uczestnicy, otrzymali drobne upominki.

Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność w PŁ kieruje serdeczne podziękowania, w imieniu zadowolonych z zabawy dzieci i ich rodziców, do rektora prof. Sławomira Wiaka, kanclerza dr. Stanisława Starzaka, dziekana Wydziału Mechanicznego prof. Tomasza Kubiaka i wszystkich zaangażowanych w organizację naszego pikniku.

https://www.facebook.com/solidarnoscwPL