ATP online podsumowanie

28-07-2020

Jubileuszowa, 15. edycja Akademickich Targów Pracy miała odbyć się 28 kwietnia 2020 roku, niestety ze względu na sytuację epidemiczną musiała zostać przełożona. Jednak, by nie zawieść studentów i absolwentów odbyły się ATP online.

Każdego dnia, od 4 maja do 30 czerwca, jeden wystawca miał możliwość zaprezentowania swojej firmy w mediach społecznościowych ATP oraz na stronach internetowych organizatorów. Firmy mogły opublikować swoje oferty pracy, staży i praktyk, zaprezentować swoją działalność oraz odpowiedzieć na pytania zadawane przez zainteresowanych.

W ATP online wzięło udział 50 firm i instytucji, które zaprezentowały blisko 100 ofert pracy, praktyk i staży, niejednokrotnie płatnych. Odpowiedziano na około 100 pytań studentów i absolwentów Politechniki Łódzkiej, a również Uniwersytetu Medycznego. Obserwując zasięgi, komentarze, posiłkując się statystykami od wystawców, możemy śmiało powiedzieć, że w wydarzeniu wzięło udział niemal 10 000 uczestników.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom oraz wystawcom za umożliwienie organizacji ATP online, a uczestnikom za aktywność. Mamy nadzieję, że w tym trudnym czasie udało się znaleźć wymarzone praktyki lub pracę.