Tenisiści stołowi na podium Integracyjnych Mistrzostw Polski

30-11-2021

Studenci Politechniki Łódzkiej odnieśli duży sukces w odbywających się w Gdańsku Integracyjnych Mistrzostwach Polski AZS w tenisie stołowym.

Złoty medal zdobyła Agata Mochola, studentka Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Medale brązowe wywalczyły Anna Banachowicz (Wydział FTIMS) oraz Agata Skalska, podobnie jak złota medalistka z Wydziału BAIŚ. W rywalizacji udział wzięło niemal 80 zawodników z 26 jednostek AZS. W klasyfikacji drużynowej KU AZS PŁ stanął na podium, zajmując trzecie miejsce.

- Zawodnicy rozegrali wiele emocjonujących pojedynków, uzyskując bardzo dobre wyniki – chwali swoich podopiecznych trenerka Teresa Biela-Jesionowska.

Politechnikę reprezentował też Hubert Krokowicz z Wydziału BAIŚ, który jak widać jest miejscem studiów utalentowanych tenisistów stołowych.