Miss Politechniki 2019

11-04-2019

Po raz 11. wybrano najpiękniejszą studentkę naszej uczelni. Finałowa Gala Miss Politechniki Łódzkiej 2019 organizowana przez Samorząd Studencki odbyła się w sali widowiskowej z udziałem 12 dziewczyn. Kandydatki do tytułu przygotowywały się do tego wyjątkowego wieczoru przez kilka miesięcy.

 

 

Miss Politechniki Łódzkiej wybrano Simonę Ławniczak. Jest studentką 2. roku na kierunku systemy sterowania inteligentnymi budynkami (Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki). Mówi o sobie, że ciekawi ją świat i nowe doświadczenia.

Od lewej: Angelika Klatka, Simona Ławniczak, Weronika Gajek Od lewej: Angelika Klatka, Simona Ławniczak, Weronika Gajek

Tytuł I Wicemiss otrzymała Angelika Klatka studentka 3. roku na inżynierii biochemicznej (Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska). II wicemiss wybrano Weronikę Gajek, studentkę 1. roku inżynierii środowiska (Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska). Zostały również przyznane tytuły Miss Publiczności - Simona Ławniczak, Miss Fitness - Angelika Klatka oraz Miss Internautów - Weronika Wolska studiująca na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności, specjalistka od technologii żywności i żywienia człowieka.

Kierujemy serdeczne podziękowania za wsparcie dla władz naszej uczelni oraz dla Fundacji Politechniki Łódzkiej, która była partnerem głównym wydarzenia.

Wszystkim finalistkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.